lisi dwór lisi dwór lisi dwór lisi dwór lisi dwór lisi dwór

LISI DWÓR

Obiekt architektonicznie nawiązuje do tradycji staropolskich dworów alkierzowych, dwukondygnacyjny, z charakterystycznym łamanym dachem mansardowym, krytym ceramiczną dachówką. Do gościnnych pokoi na piętrze prowadzą również zewnętrzne, dębowe schody i niezależne od głównego wejście.

Teren wokół budynku, zgodnie z regionalnym nadmorskim stylem, otoczony jest faszynowym płotem plecionym z gałęzi wierzbowych. Znajduje się tam plac zabaw dla dzieci, miejsce wypoczynku, palenia ogniska i grilla.

Do dyspozycji gości może być oddamy cały obiekt, bądź jego część. Aranżacja przestrzeni i funkcje pomieszczeń sprzyjają użytkowaniu całego domu. Swobodnie może zamieszkać w nim jednocześnie 8 osób. Stwarza to atmosferę intymności, domowego komfortu.

Obiekt może służyć wyjazdom indywidualnym, być miejscem wypoczynku przyjaciół czy wakacji rodzinnych. Może też być domem pracy twórczej i dogodną bazą spotkań służbowych w małym gronie. We dworze mogą odbywać się plenery, warsztaty rozwojowe dla osób indywidualnych i grup firmowych.